Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 24 человека

Шестой день

Дата: 20 апреля 2016 в 10:38, Обновлено 10 сентября в 14:32

План правядзення шостага школьнага

дня ў дзяржаўнай установе адукацыі

“Гайненская сярэдняя школа Лагойскага раёна”

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Дата

Мерапрыемства

Клас

Адказныя

01.09

Урачыстая лінейка, прысвечаная Дню ведаў "Дзень добры, школа!"

1 - 11

Адміністрацыя

Першы ўрок “Мне выпала шчасце тут нарадзіцца”

1 - 11

Класныя кіраўнікі

08.09

Спартыўнае свята“Восеньскі марафон”

2 - 11

Гатоўка Д.В.

Віктарына “Чырвоны, жоўты, зялёны” (вывучаем правілы дарожнага руху)

1 - 4

Медунецкая А.А.

Гульня “Будзь уважлівы, пешаход”

5 - 8

Козел А.У.

Гутарка “Адказнасць за парушэнне правілаў дарожнага руху”

9 - 11

Дыдышка В.В.

Кансультацыя для бацькоў “Правы непаўналетніх”

Педагог сацыяльны

Кансультацыя па падрыхтоўцы да І этапу рэспубліканскай алімпіяды па прадметах

Настаўнікі-прадметнікі

15.09

Віктарына “Па старонках любімых казак”

1 - 4

Давідовіч Т.А.

Акцыя “Дапамажы кнізе”

5 - 8

Вішнеўская А.К.

Літаратурная гасцёўня “Сустрэча з паэзіяй Ніны Мацяш”

9 - 11

Цынкевіч Н.Ф.

Піянерская дыскатэка

4 - 8

Класныя кіраўнікі

Кансультацыя па падрыхтоўцы да І этапу рэспубліканскай алімпіяды па прадметах

Настаўнікі-прадметнікі

22.09

 Пасяджэнне актыву музея “Гісторыя вёскі Гайна”

Кохан Т.Д.

Экскурсія ў школьны музей “Мая малая радзіма”

1- 4

Кохан Т.Д.

Конкурс “З чаго пачынаецца Радзіма”

5 - 8

Пешка Н.І.

Сур’ёзная размова “Жыццё – самая дарагая каштоўнасць”

9 - 11

Педагог сацыяльны

Правядзенне І этапу рэспубліканскай алімпіяды па прадметах

Настаўнікі-прадметнікі

29.09

Дзень здароўя, спорту, турызму

1 -11

Гатоўка Д.В.

Басякоў Ф.Р.

Класныя кіраўнікі

Правядзенне І этапу рэспубліканскай алімпіяды па прадметах

Настаўнікі-прадметнікі

06.10

Урачыстае віншаванне настаўнікаў-ветэранаў “Не старэюць душой ветэраны”

Члены БРПА, БРСМ

Класныя кіраўнікі

Творчая майстэрня “Падарунак для роднай матулі”

1 - 4

Жыляніна С.В.

Экскурсія ў школьны музей “Край, дзе я жыву”

5 - 7

Кохан Т.Д.

Акцыя “Скажам “не” шкодным звычкам”

8 - 11

Педагог сацыяльны

13.10

Свята “Вам, любыя матулі”

1 -11

Адміністрацыя,

класныя кіраўнікі

20.10

Акцыя “За чысціню і ўтульнасць”

1 – 11

Басякоў Ф.Р.

Класныя кіраўнікі

Аперацыя “Помнік”

Члены БРПА, БРСМ

Класныя кіраўнікі

Конкурс малюнкаў “Быць здаровым – гэта класна”

1 - 4

Медунецкая А.А.

Практычныя заняткі “Формула вырашэння канфлікту”

5 - 8

Педагог сацыяльны

Саборніцтвы па міні - футболе

7 - 11

Гатоўка Д.В.

27.10

Спартландыя “Вясёлыя старты”

1 - 4

Жыляніна С.В.

Гадзіна зносін “Рыхтуемся стаць членамі БРСМ”

5 - 8

Козел А.У.

Экскурсія ў школьны музей “Першыя камсамольцы сярод нашых землякоў”

5 - 8

Кохан Т.Д.

Акцыя “Ветэраны побач”

9 - 11

Гатоўская З.І.

Дыдышка В.В.

Круглы стол "Слаўныя традыцыі камсамола - нашаму пакаленню"

9 - 11

Гатоўская З.І.

Дыдышка В.В.

10.11

Дзень здароўя “Малая спартакіяда”

1 - 11

Гатоўка Д.В.

Віктарына “У свеце прафесій”

 1 - 4

Давідовіч Т.А.

Конкурс-прэзентацыя “Гэта прафесія патрэбна людзям”

 5 - 8

Вішнеўская А.К.

Дзень рабочых прафесій “Тваё будучае ў тваіх руках”

 9 -11

Гатоўская З.І.

Дыдышка В.В.

Кансультацыя “Як правільна выбраць прафесію”

Педагог сацыяльны

17.11

Свята ўраджаю "Гаенскі кірмаш"

1 -11

Гатоўская З.І.

Козел А.У.

Басякоў Ф.Р.

Работа з прыродным матэрыялам “Восеньскія цуды”

 1 - 4

Медунецкая А.А.

Круглы стол “Ураджай і народныя святы”

5 - 8

Цынкевіч Н.Ф.

Сустрэча з прадстаўнікамі СГЦ Гайна

9 - 11

Адміністрацыя

24.11

Свята “З днём нараджэння школа”

1 - 11

Адміністрацыя,

класныя кіраўнікі

01.12

Гульня “У гасцях у доктара Айбаліта”

1 - 4

Жыляніна С.В.

Гутарка “Дарога ў нікуды”

5 - 8

Козел А.У.

Акцыя “Творчасць – супраць СНІДу” (конкурс плакатаў)

9 - 11

Гатоўская З.І.

Дыдышка В.В.

Гутарка “Наркотыкі = смерць”

Педагог сацыяльны

08.12

Спартыўныя гульні і спаборніцтвы “Захаваем здароўе, каб…”

1 - 11

Гатоўка Д.В.

Гульня-віктарына “Героі казак аб правах чалавека”

1 - 4

Жыляніна С.В.

Гутарка “Нашы правы і абавязкі”

5 - 7

Цынкевіч Н.Ф.

Гутарка “Адміністрацыйная адказнасць непаўналетніх”

8 - 11

Педагог сацыяльны

15.12

Акцыя “Птушкі – нашы сябры”

5 - 7

Басякоў Ф.Р.

Дыспут “Камп’ютар: сябра ці вораг”

1 - 4

Медунецкая А.А.

Гутарка “Паводзіны пры зносінах у сацыяльных сетках”

5 - 8

Вішнеўская А.К.

Гутарка “Правілы карыстання Інтэрнетам. Карысныя і шкодныя сайты”

9 - 11

Пешка Н.І.

22.12

Майстэрня Дзеда Мароза і Снягуркі

1 - 4

Давідовіч Т.А.

Майстэрня Дзеда Мароза і Снягуркі

5 - 8

Козел А.У.

Аперацыя “Будзь прыгожай, елка!”

9 – 11

Класныя кіраўнікі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.